Böyle bir sevmek görülmemiştir...


Yazıma Atilla İlhan'ın 'Böyle bir sevmek görülmemiştir' dizeleriyle başlatacak bir fotoğraf gördüm dün Doğan Haber Ajansı'nda. Benim gibi Kuzey Güney fanatiklerinin ağzını bir karış açıkta bırakacak derecede değerli bir kareydi. Bir süredir Nilüfer Gürbüz'le birlikte olan Güney'imiz Buğra Gülsoy, kız arkadaşıyla havuza gitmiş. Ve sevgilisi havuzda yüzen Gülsoy'u ayağıyla seviyor. Merak edenler için, buyrun:İlk bakışta şaşırdım tabii. Çünkü Buğra Gülsoy, gerek diziden izlediğim, gerekse bir magazinci olarak normal hayatıyla da takip ettiğim kadarıyla dominant bir karakter. Gülsoy'u şu duruma getirmek için gerçekten çok tutkulu bir aşkın içine çekmiş olmak lazım...

Kesin bu fotoğrafı eleştirenler, ve (hatta kendi arkadaşlarım arasında da çok net gördüğüm gibi)'Bu ne laçkalaşma' diyenler olacak.

Ama ben olaya böyle bakmıyorum arkadaş! Adam dibine kadar aşık. Bir insana dibine kadar aşıksanız bambaşka bir boyuta geçiyorsunuz. Başkasına patates gibi gelecek o ayak parmakları bile, size en usta sanatçının elinden çıkmış heykeller gibi geliyor. İnsan gerçekten körkütük kapılırsa bu rüzgara, karşısındakini Tanrı'laştırıyor. Ayağıyla mı sevmiş, eliyle mi, öpmüş mü, sarılmış mı... Farketmiyor. Sevgiye o kadar açız ki... Her türlüsü makbul. Yeter ki sevilen taraftan gelsin... Şahsen ben ayakla severim de, sevilirim de :)

Güney'e baksanız ya... Nasıl kedi gibi yanaşmış ayağa... Bu kareyi görünce gerçekten ta içimden onun ilişkisinin devam etmesini diledim.

Mutlu olsunlar...

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

NEJAT İŞLER’İN KASASI AÇILDI!

BALIK ETLİ KADINI ANLAMA KILAVUZU!

4,5 aydır Bozburun'da Yaşıyorum